Gevelbekleding MD Strekmetaal Raqtan in Saudi-Arabie
   

HOOFDKANTOOR RAQTAN IN DAMMAN, SAOEDI ARABIE

Architect: Rempt van der Donk │ Opdrachtgever: Raqtan 
Gerealiseerd in: 2020 | Fotografie: Rempt van der Donk

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Een gevel van MD Strekmetaal en een patio omhuld met MD Formatura

In Dammam komt het nieuwe bedrijfspand van Raqtan, een leverancier van complete restaurantoplossingen in heel Saoedi-Arabië en de aangrenzende Perzische Golfstaten. Metadecor levert een aanzienlijke bijdrage aan dit grootse project. Het MD Strekmetaal aan de buitenkant van het complex heeft een zonwerende functie. Aan de gevel komen chroomkleurige panelen met een speciale duurzame klasse 2 coating. Dit waarborgt de kleurechtheid. Daarnaast hebben onze engineers een looprooster achter het materiaal getekend.

MD Strekmetaal GevelbekledingRaqtan in Saudi-Arabie

Patio omhuld met MD Formatura

Metadecor mag ook haar steentje aan het interieur bijdragen met een patio omhuld met MD Formatura en een palmboom gemaakt van een staalconstructie. Het MD Formatura patroon is geïnspireerd op een dadel en door de omzetting ontstaan er tegelijkertijd palmbladeren. Daarnaast wordt er in de patio een witte, stalen palmboom van maar liefst 134 meter gebouwd.

Patio Boom MD Formature Raqtan in Saudi-Arabie

groene gevelverlichting strekmetaal gevel

Gevelbekleding MD Strekmetaal Raqtan in Saudi-Arabie zicht binnen buiten

Gevelbekleding MD Strekmetaal Raqtan in Saudi-Arabie

Patio Boom MD Formature Raqtan in Saudi-Arabie

MD Formatura Patio Raqtan in Saudi-Arabie

Blogs over dit project

Over dit project in Damman hebben we ook twee interessante blogs geschreven. De eerste blog gaat over de gevel en in de tweede blog leest u meer over het interieur.

Lees het interieurblog

In dit project is verwerkt