CONTACTPERSONEN

Wil je rechtstreeks contact over een bepaald onderwerp?
Hieronder vind je de telefoonnummers en e-mailadressen van onze contactpersonen.

VERKOOP

Coenraad Hulst
Telefoon: 038 303 03 16
E-mail: cjhulst@metadecor.nl

Eduard Last
Telefoon: 038 303 21 12
E-mail: elast@metadecor.nl

Jurren Zomer
Telefoon: 038 303 21 11
E-mail: jzomer@metadecor.nl

STUDIO BY METADECOR

Nafthali van der Toorn
Telefoon: 038 303 21 13
E-mail: nvdtoorn@metadecor.nl

Herman Pel
Telefoon: 038 333 74 93
E-mail: hpel@metadecor.nl

ENGINEERING

Sander van Leeuwen
Telefoon: 038 333 17 70
E-mail: svleeuwen@metadecor.nl

Martin Elslo
Telefoon: 038 303 21 15
E-mail: melslo@metadecor.nl

UITVOERING

Wilco Pelgröm
Telefoon: 038 333 74 95
E-mail: wpelgrom@metadecor.nl

Edwin Wesselink
Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: ewesselink@metadecor.nl

Sander Streefkerk
Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: sstreefkerk@metadecor.nl