METADECOR TEAM

Wil je rechtstreeks contact over een bepaald onderwerp?
Hieronder vind je de telefoonnummers en e-mailadressen van ons team.

 
 

Roelof van der Toorn

Telefoon: 038 303 21 14
E-mail: rvdtoorn@metadecor.nl

Eduard Last

Telefoon: 038 303 21 12
E-mail: elast@metadecor.nl

Coenraad Hulst

Telefoon: 038 303 03 16
E-mail: cjhulst@metadecor.nl

Nafthali van der Toorn

Telefoon: 038 303 21 13
E-mail: nvdtoorn@metadecor.nl

Jurren Zomer

Telefoon: 038 303 21 11
E-mail: jzomer@metadecor.nl

Herman Pel

Telefoon: 038 333 74 93
E-mail: hpel@metadecor.nl

Sander van Leeuwen

Telefoon: 038 333 17 70
E-mail: svleeuwen@metadecor.nl

Martin Elslo

Telefoon: 038 303 21 15
E-mail: melslo@metadecor.nl

ALEXANDER BICHKOVSKIS

Joost Otterspeer

Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: jotterspeer@metadecor.nl

Rhodé van den Brink

Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: administratie@metadecor.nl

Marijke Nijdam

Telefoon: 038 303 21 17
E-mail: mnijdam@metadecor.nl

WILCO PELGRÖM

Telefoon: 038 333 74 95
E-mail: wpelgrom@metadecor.nl

Edwin Wesselink

Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: ewesselink@metadecor.nl

Frits Bouterse

Telefoon: 038 303 21 10
E-mail: fbouterse@metadecor.nl

Sander Streefkerk

Telefoon: 038 331 81 81
E-mail: sstreefkerk@metadecor.nl

Gert-Jan Wisse

Telefoon: 06 450 47 263

Michel Spaans

Telefoon: 06 158 96 206

Nathan van der Toorn

Telefoon: 038 331 81 81

Aalt-Jan Leusink

Telefoon: 038 331 81 81